GPS

Poznaj nasze rozwiązanie do śledzenia pojazdów! Oferujemy nielimitowaną historię przejazdów, dostęp do statusu oraz danych o  pojeździe, raportowanie, strefy nadzoru, grupowanie kierowców oraz pojazdów i wiele więcej!

Funkcje

System gps

Dane w czasie rzeczywistym

Połączenie precyzyjnych nadajników z naszej oferty oraz nowoczesnego portalu GPS pozwala na podgląd lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym.

Śledzenie pojazdów

Platforma dostosowana do Twoich potrzeb

Nasz system pozwala na dostosowywanie jego elementów do potrzeb każdego klienta. Oprócz standardowych zmian jednostek pozwalamy na między innymi własne nakładki mapy oraz wiele więcej.

Nadajnik gps

Tworzenie stref nadzoru

Dzięki dużej dokładności urządzeń istnieje możliwość utworzenia wirtualnych stref. Strefy mogą przesyłać powiadomienia o ich opuszczeniu / wkroczeniu w nie, przekroczeniu prędkości i wiele więcej.

Monitoring gps

Grupowanie kierowców i pojazdów

W celu ułatwienia dalszej analizy danych udostępniamy możliwość tworzenia grup pojazdów, grup kierowców przypisywania ich sobie oraz nadzorowaniu poszczególnych jednostek bądź grup przy użyciu własnych zasad, jak strefy nadzoru, limity prędkości i wiele więcej.

Śledzenie pojazdów

Powiadomienia

Nasze serwery od razu powiadamiają Państwa o monitorowanych zdarzeniach poprzez powiadomienia przeglądarki, bądź Email.

Gps do auta

Raporty

Nasz system pozwala na tworzenie raportów dla poszczególnych pojazdów, grup pojazdów bądź użytkowników. Raport może przedstawiać wiele użytecznych informacji dla dalszej analizy danych i optymalizacji procesów.

Lokalizacja samochodu na żywo

Interfejs

Nasz system jest oparty na nowoczesnym i przyjaznym interfejsie użytkownika. Portal dostępny jest przez stronę internetową i dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne oparte na systemie Android oraz iOS.

Monitorowanie GPS

Dostępność danych

Twoje dane są dostępne przez cały czas trwania usługi - oznacza to, że w każdym momencie możesz wrócić nawet do pierwszego dnia działania nadajników. Masz podgląd do lokalizacji, prędkości, przyspieszenia oraz wielu innych danych.

System gps

Odtwarzanie tras

Czasami same adresy i współrzędne lokalizacyjne nie wystarczają - właśnie dlatego oferujemy Państwu funkcję odtwarzania tras! Program odtworzy każdy zarejestrowany punkt.

Lokalizator gps

Urządzenia klasy premium

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń klasy premium, aby zapewnić jak najdokładniejsze dane. Urządzenia wybieramy do konkretnych potrzeb klienta oraz oczekiwanych rezultatów, jednakże nawet najtańsze jednostki są liderami w swoim segmencie.

Poznaj nasz portal!

Poniżej znajduje się interaktywne okno połączone z naszą platformą GPS. Do konta podłączone jest jedno z naszych urządzeń, które udostępniamy w celu zapoznania się z platformą. W celu bezpieczeństwa wiele funkcji jest wyłączonych na koncie demonstracyjnym – jeżeli chcą państwo bliżej poznać nasz system prosimy o kontakt.

Dane logowania:
email – „demo”
hasło – „demo”

Skontaktuj się z nami już dziś: